De la realizări remarcabile ale absolvenților, la noutăți din cadrul Universității Tehnice, mai jos regăsiți ultimele știri.

Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca a participat la întâlnirea din cadrul inițiativei Startup Villages a Comisiei Europene >>

Grant de 7 milioane de euro pentru implementarea proiectului de digitalizare eUT4ALL la UTCN >>

Aici puteți vizualiza evenimentele pe care le organizăm în perioada următoare.

Dacă doriți să primiți lunar un newsletter cu ultimele știri, scrieți-ne la alumni@staff.utcluj.ro și vă vom include în baza de date, sau înscrieți-vă gratuit în platforma Alumni UTCN.

Aveți o știre pe care doriții să ne-o împărtășiți? Scrieți-ne la alumni@staff.utcluj.ro .

UTCN - Departamentul ALUMNI, Str. Memorandumului, nr. 28, 400114 Cluj-Napoca, România